دانشجویاردکتر حمیدرضا ترابی اردکانی
11 نظر برای استاد ثبت شده است
من سرگردون گفته است:

مجازی باهاشون ماتریس داشتم و فوق‌العاده اذیت شدم. سر کلاسا دیر میان. گاهی میشد نیم ساعت دیر تر میومدن و نت مون همینجوری میرفت… وقتی هم میومدن یا صدا مشکل داشت یا تدریس شون آماده نبود. گاهی کلاسی که قرار بود ۴عصر شروع بشه تا ۶ طول میکشید. واسه امتحان ۴ تا آزمون گرفتن و زمان زیادی داشتیم تا سوالات رو حل کنیم. نمره دهی هم بد نبود.

عاطفه گفته است:

من حضوری با ایشون ماتریس داشتم. تدریس اوایل ترم بسیار خوبه و خیلی سعی می کنند همه متوحه بشن و یادبگیرن اما به مرور زمان که به انتهای ترم نزدیک میشید مطالب زیادی احتمالا می مونه و خیلی سرعت تدریس بالا میره در حدی که فقط میخوان سرفصل هارو بگن و رد شن.
ترمی که من داشتم تا چند جلسه کلاس جبرانی هم گذاشتن.
امتحان هاشون تاحدودی از جزوه اس، اما سوالات پاسخ هایی بسیار طولانی داره و شاید وقت کم بیارین.
تصحیح خیلی دقیقه جوری که شاید فکر کنید ۲۰ میشید اما ۱۵ بگیرید
معمولا خیلی دیر نمرات رو وارد می کنن و زمانی برای اعتراض و دیدن برگه نمی مونه.
در کل اگر انتخاب دیگه ای هست برندارید‌.

ایهام گفته است:

من ریاضی دو باهاشون داشتم. درس دادن حضوریشون خیلی خوبه انقدر یک مطلب رو تکرار میکنند تا یاد بگیری و از دانشجو سرکلاس مشارکت میخوان نه خیلی زیاد. هر جلسه جزوه میگفتند و مینوشتیم جزوشونم خوب بود منبعسونم استورات بود.امتحاناشون سخت نیست معمولیه سطح سوالاشون خوبه و میشه نمره خوب ازشون گرفت در کل استاد خوبی اند بنظر من پیشنهاد میشه.

m&b گفته است:

فوق العاده خوب درس میدن واقعا مشتاق میشین ادامه ی بحث رو گوش بدید و میخکوب میشین .تجربه ی من به شخصه از درس دادنشون علاقه ی خیلی شدید به ریاضی بودش و پیشنهاد میکنم حتما با ایشون بردارید .
خیلی حاشیه دارن ولی به نظر من تا حد خیلی زیادی بزرگنمایی مشکلات از طرف دانشجویه و در مقابل تدریس و اخلاق خوبشون قابل نادید گرفتنه.

Ss گفته است:

میانترمشون راحته اماپایانترم سوالات سخت وچالشی. وفاصله ی بین اعلام نمرات تادیجیتال کردنشون شاید یه روز باشه

Ss گفته است:

جزوه خوب میگین امتحاناشونم در سطح جزوه اس و زیاد سخت نیست و نمره دادنشونم تقریبا خوبه اما اگه خوب نخونین نمره بالا نمیدن

A گفته است:

من مبانی یک با ایشون داشتم مجازی، هیچ راه ارتباطی غیر از ایمیل و ویو برای دسترسی بهشون ندارین، خیلی دیر تدریس مجازی رو شروع کردن، دیر میومدن، اصلا کلاس بازدهی نداشت، کلیپ ضبط میکردن و در ویو قرار میدادن، 3 تا امتحان گرفتند و دوتا تمرین تحویلی، ولی در نهایت میانگین نمرات خوب بود و همینطور سطح سوالات و امتحانات هم خوب بود و منبع اصلی شون هم کتاب لین و لین هست.

سید محمد نقیبی گفته است:

من باهاشون ریاضی یک داشتم.تدریس و جزوه فوق العاده فاجعه.مطالبی که فکر میکردن ما بلدیم نصفش از کتابهای دبیرستان حذف شده بود.نمره دهیشون هم بگم که بجز دو نفر همه رو با نه انداختن.
خلاصه:تدریس بد.نمره دهی بد.نامفهوم بودن تدریسشون از جلسات اول رو هم کم کاری ما معنی کردن.

Ss گفته است:

از نظر اخلاقی واقعا عالی و محترم هستند اما از نظر درس دادن دقیقا برعکس
واسه کلاسای مجازی به شدت بی نظم و درس دادنشونم که فقط خودشون میفهمن چی میگن

نفس گفته است:

استاد بسیار خوبی هستن شرایط دانشجو رو درک میکنن تدریس و جزوه شون خوبه و میان ترم و پایان ترمشون اسونه فعالیت کلاسی رو نمره ای که قراره بدن اثر داره .

محمدرضا فاتحی گفته است:

من ترم پاییز ۹۹ با ایشون مبانی ماتریس ها و جبر خطی داشتم .

تدریس استاد به صورت آنلاین انجام میشد و جزوه به صورت آفلاین و معمولا تایپی در اختیار دانشجو قرار می‌گرفت. البته ممکنه بعضی جاها رو در هنگام تدریس متوجه نشدید ، حتما سوال بپرسید چون استاد باروی باز اونقدر توضیح میدهند تا بلاخره متوجه بشید !

در کلاس دکتر ترابی همه‌چیز قابل مذاکره هست ! مثلا تاریخ امتحان رو میشه حتی تو روز امتحان عوض کرد یا میشه برای امتحان وقت اضافه گرفت اون هم یکی دو ساعت ! بارم بندی رو هم با مذاکره میشه تغییر داد و …

خلاصه که دکتر ترابی سعی میکنند یک فضای آرام برای دانشجو فراهم کنند

امتحان هاشون واقعا آسونه ، وقتش هم زیاده ؛ ولی حتما کامل و با تمام جزئیات بنویسید چون خیلی دقیق تصحیح میکنند !

واقعا از لحاظ آرامش فکری و روانی ای درباره این درس آسوده بودم و همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد به لطف اخلاق عالی استاد در برخورد با دانشجویان ! (دکتر ترابی ممنون)

لطفا نظر خود را درباره استاد بیان نمایید