دانشجویاردکتر بی بی هانیه میر ابراهیمی
18 نظر برای استاد ثبت شده است
ریاضیدان گفته است:

خانم دکتر به شدت خوش اخلاق تدریس عالی کلاس حل تمرین یراشون مهمه باوجود اینکه نمره نداره اما سوالات امتحانشون از سوالات کلاس حل تمرین و جزوه خودشون هست جزوه کاملی هم دارن.در امتحاناتشون آسون میگیرن و خیلی مهربونن و منطقی

عاطفه گفته است:

من با ایشون نظیه اعداد داشتم، بسیار خوب و خوش برخورد، تدریس هم بسیار عالی و هر جایی که نفهمیدید حتما سوال بپرسید چون با حوصله جواب خوهند داد، امتحان ها در سطح مطالب جزوه، و گاهی از تمرین های حل نشده جزوه اس. سوالات امتحان ممکنه نسبت به وقت زیاد باشه، اما معمولا بعضیاش رو نمره مازاد حساب می کنن.

من سرگردون گفته است:

تدریس خوبی دارن و امتحاناشون هم از جزوشونه

زیبا گفته است:

استاد خوش اخلاقی هستن مبانی ریاضی حضوری باهاشون داشتم
حضور و غیاب براشون خیلی مهمه.
درس دادنشون خوبه
امنحاناشون از جزوس و همیشه هم از تمرینایی ک میدن و میگن خودتون حل کنین سوال امتحان میدن تمریناتشونو حتما حل کنین و پیش خودشون چک کنین. رفع اشکال که میذارن سوالاتونو بپرسین حضور فعال براشون مهمه. تعداد سوالای امتحانشون زیاده و دو نمره هم معمولا نمره مازاد درنظر میگیرن در کل خوب هستن.

Ss گفته است:

تدریسشون راحت و روونه و امتحانشون هم زیاد سخت نیست حضور غیاب براشون مهمه و کلاس حل تمرین هم خیلی مهمه امتحانشون بیشتر از کل تمرینه و نمره دادنشون خوب نیست و اگه اعتراض کنی برگتو بهت نشون نمیدن!

daneshjo گفته است:

تدریسشون معمولیه مطالب جزوه خودشونو حفظن و همونا رو تو کلاسا میگن در طول ترم هم فقط با دانشجویان سطح بالا ارتباط خوبی دارن و به بقیه خیلی اهمیتی نمیدن

P. A گفته است:

استاد اروم و متین
خیلی وقت و انرژی میزارن که درسو بفهمین ولی از بس ارومن همش خوابت میگیره
امتحانم در حد جزوه و کتابی ک معرفی میکنن

حامد گفته است:

استاد بسیاررر خوش برخورد و مهربونی هستند فقط باید تلاشتون رو بکنین چون فکر نمیکنم به همین راحتی نمره بیارین، امتحاناشون سخت نیست اما نمره دادنشون باسخت گیریه خلاصه که بدون تلاش نمیتونین کاری کنین.

علی گفته است:

تدریس نسبتا خوبه و خوش برخورد و خوش اخلاق هستند ، امتحانشون خیلی سخت نیست ولی تصحیح دقیقی دارند ولی در کل با دانشجو راه میان

هستی گفته است:

تدریسشون معمولیه، سواد علمی استاد زیاده ولی قدرت بیانشون خیلی خوب نیست. امتحاناشونم از تمرینا و مطالب جزوه اش. از نظر اخلاقیم خوش اخلاقن و واسه دانشجو وقت میزارن.

&&& گفته است:

استاد خوبی هستند واسه درس و یادگیری دانشجو ها وقت میزارن ولی به شدت سخت گیرن برای نمره دهی در کل استاد خوبی ان

نمکدون گفته است:

بسیار آدم خودخواه و از خودراضی هستن. من واقعا نمیدونم این دوستانی که کامنت میذارن برای چی اینقدر از ایشون تعریف الکی میکنن؟؟؟؟ اول از همه اینکه اگر بفهمه مبانی ریاضی رو خوب یاد نگرفتید کارتون با کرام الکاتبینه! یعنی از اون به بعد فکر میکنه بیسوادین. بهتون روی خوش نشون میده ولی از آخر از پشت خنجر میزنه. یک آدم کاملا دو دوزه باز و دو رو. بنظرم اصلا باهش برندارین !!!! حتی اگر مجبور بودین قید اون ترم رو بزنید. اصلا ارزشش رو نداره!!! چون فوق العاده آدم عقده ایه!!!

نمکدون گفته است:

یک بیشعور به تمام معنا

R. A گفته است:

من با ایشون مبانی علوم ریاضی یک داشتم ،جزوه ی مرتب و قابل فهمی دارن وار روی همون تدریس میکنن ،تدریس با برنامه و ارزشیابی مناسبی دارن

هومن گفته است:

من با ایشون مجازی مبانی ریاضی داشتم.
از نظم پایینی برخوردار هستن و این رو در مجازی واقعا حس میکنین. از سروصدا گرفته تا دیر اومدناشون و… که البته فکر کنم به خاطر مشغله و مسئولیتهای زیاد ایشون در دانشگاهه.
تدریسشون از کتاب استاد میرزاوزیری هستش و مطالب قابل فهمه و چون یادگیری دانشجو براشون مهمه تا جایی که بتونن و بخواید توضیح میدن .
امتحاناتشون خیلی فراتر از تدریس هستش ولی اگر کلاس های حل تمرینشون(که در واتساپ به صورت ویس دهی در کانال انجام میشه) رو شرکت کنید و فعال باشید و تمامی تمرینهاشو اوکی باشید براتون امتحان راحت تر خواهد بود.
خیلی دقیق صحیح میکنن ولی با دانشجو از لحاظ نمره دهی در پایان ترم راه میان.
بین جناب دکتر خشیارمنش و ایشون با تمام احترام به دکتر خشیارمنش ، من دکتر میرابراهیمی رو پیشنهاد میکنم چون با جفتشون این درس رو داشتم.

°~° گفته است:

استاد میرابراهیمی تدریس عالی و قابل فهم و برخورد خوبی بادانشجوها دارن

سینا گفته است:

مبانی ریاضی داشتم وراضی بودم
صداش خیلی جذابه

یکی گفته است:

تدریس سطح پایین و مبتدی‌ای دارند. نسبت به دانشجو بسیار متوقع هستند، در این راستا گاهی برخوردهای نامناسبی هم نشون میدهند و روی هم رفته شخصیت مغرور و خودپسندی دارند. ارزشیابی هم بسیار ساده‌لوحانه است.

لطفا نظر خود را درباره استاد بیان نمایید