دانشجویاردکتر بهروز مشایخی فرد
5 نظر برای استاد ثبت شده است
گمنام پرآوازه گفته است:

جدی هستند.
تدریس قابل فهم.
امتحان رو خیلی دقیق تصحیح می‌کنن.
در کل خوب.

امینی راد گفته است:

بسیار جزوه محور هستند و از جزوه خودشون تدریس می کنند. جزوات بسیار طولانی! کمتر حل مسئله دارند و بیشتر از جزوات خودشون امتحان می گیرند.

فاطمه گفته است:

استاد با اخلاق و باسواد و مسئولیت پذیری هستند همیشه به سوالات پاسخگو هستند به نظر دانشجوها احترام می گذارند و مشارکت در درس براشون خیلی اهمیت داره.. بسیااار دقیق هستند و تا حدی جدی.
در ارایه مجازی درس بسیار تلاش کردند مقدار نسبتا زیادی تمرین تحویلی قرار دادند و ریز تصحیح کردند..( هرچند تو این روش تقلب زیاد صورت میگیره و خیلی عادلانه نیست..!) تدریس به صورت ویدئوهای ضبط شده و کم حجم بود و دو جلسه رفع اشکال وبینار..
و چارچوب نمره دهی رو کامل رعایت کردند و اصلا در نمره دادن انعطاف ندارند
امتحان مجازی سوالات مفهومی و طولانی داشت و اغلب دانشجوها مشکل کمبود وقت داشتند..
در کل برای یادگیری استاد خوبی هستند. مفهومی و دقیق درس میدن و به همه ی سوالات با حوصله پاسخ میدن و اگر فقط دنبال نمره هستین اگه برداشتین احتمالا وسط ترم حذف می کنین!

Figure 8 گفته است:

دکتر مشایخی یکی از بهترین اساتید دانشگاه فردوسی هستن. قابل احترام، جدی، پاسخگو، با اخلاق و مهربون.
درس دادنشون عالیه، بعضی از دوستان گفتن ایشون جزوه محور هستن، باتوجه به اینکه چند سالی هست ایشون رو میشناسم باید بگم خیر ایشون بیشتر کتاب محور هستن اگر کسانی که با ایشون درس بردارن کتابی که روز اول به عنوان منبع معرفی میکنن رو نگاه بندازن متوجه میشن که استاد سعی میکنن مفاهیم کتاب رو دقیق و کامل بیان کنن حتی و بیشتر اوقات ابهامات احتمالی مطالب کتاب درسی را نیز برطرف میکنن، امتحانات حجیم و مفهومی هستش. خیلی دقیق تصحیح میکنن.🌹

فرزانه محمدبیگ گفته است:

بهترین با اخلاق ترین مهربان ترین

لطفا نظر خود را درباره استاد بیان نمایید