دانشجویاردکتر امیر صبور باقرزاده
10 نظر برای استاد ثبت شده است
امیرحسین گفته است:

باهاشون نرم افزار ریاضی حضوری برداشتم و فورا حذف کردم.
با گوشی سر کلاس کار نکنین، بعد من کسی نیاد سر کلاس، کسی رفت بیرون نیاد داخل دیگه و …
استاد باسوادی هستند اما خب خیلی بیش از گیر میدن 🙂

عاطفه گفته است:

من با ایشون نرم افزار ریاضی حضوری داشتم، شکی به سوادی و دانشی که خودشون دارن نیست، اما سر کلاس خیلی آموزشی صورت نمی گرفت، جلسه ای که کلاس در آزمایشگاه بر گذار می شد کلی تمرین می دادن و وظیفه خودت بود که بری و از هر جا که تونستی درسو پیدا کنی و یاد بگیری و براشون بفرستی و بعدا بعضی از تمرینا سر کلاس بررسی می شد.
امتحانش هم طبق گفته اول ترمشون هم تئوری و هم عملیه و پشت سر هم در یک روزه.
موضوع مهم تر از تدریس برخوردشون با دانشجو بود که از جلسه اول شروع شد و خیلیا حتی قوانین ایشون رو نمی دونستن و باهاشون بد برخورد شد، گاهی اوقات هم توی کلاس روی چند نفر زوم می کنن و جدای اینکه اون افراد چه حسی دارن در کل حتی برای بقیه کلاس هم احساس جالبی اون تمسخر و طرز برخوردشون نیست. من درس رو حذف کردم و تجربه خوبی نداشتم در کل.

فائزه گفته است:

استاد بسیار باسوادی هستن. درسته که به قول دوستان مطالب رو به عنوان تمرین به دانشجو میگن. اما به نظر من برای دانشجویی که تلاش کنه برای درس خوندن و فهمیدن به شدت ارزش قائل هستن و رفتارشون هم خوبه
من نرم افزار ریاضی باهاشون داشتم و نمره خوبی هم گرفتم ازشون

سید گفته است:

استاد بسیار باسوادی هستند و درسی رو باهاشون بردارید خوب یاد میگیرید

هيام حسين راضي المرشدي گفته است:

در مورد دکتر امیر صبور باقر زاده ، علوم ورزشی ، کارباردی
استاد ماهر علمی و خوش قلب ، روش او در تهیه و ارائه درس بسیار عالی و تا حدی پیشرفت دارد.

نیک ناز سدیدی گفته است:

عالی از هر نظر
من امار و ریاضی داشتم باهاشون

شرلی گفته است:

باهاشون معادلات دیفرانسیل مجازی داشتم ویدیوهای آموزشی شون خوبه هرهفته کوییز میگرفتن گاهی هم دوبار درهفته برخوردشون هم چندباری که بهشون ایمیل زدم اصلاخوب نبود و شدیدا آماده توهین هستن.

آسمان گفته است:

روش تدریس اینطوریه که فیلم های ضبط شده داخل ویو میذارن اونارو باید نگاه کنید و کلاس هم نهایتا ۲۰ دقیقه تشکیل میشه برای اینکه اگر سوالی داشتین بپرسین . تمرینات بسییییااااار زیاد تقریبا بعد هر ویدیو ۲۰تا۲۵ تا سوال تمرین هست که باید حل کنین بفرستین من ترم پیش فکر میکنم ۱۰ تا فایل تمرین و ۱۷ تا فایل کوییز فرستادم . حلت هم دارن .
هر هفته یه روز یا دوروز رو تعیین میکنن کوئیز میگیرن .
دوتا میانترم داشتیم که رسما سوالات المپیادی بود😂و تستی 😐 ینی از راه حل هیچ نمره ای نمیگرفتیم و مهم گزینه انتخابی بود . یک پروژه دادن که دونمره داشت که مازاد هم نبود اما اندازه ده نمره باید روش کار میکردیم و برای پروژه دو جلسه مشاوره باید شرکت میکردیم. دوبار هم ارائه پروژه رو داشتیم …
بااون همه تمرین و کوییز ، بیشتر بارم مال امتحانا بود که سطحش بالا بود…
خلاصه که برندارین 🥲

دختر آبی گفته است:

ریاضی یک باهاشون مجازی داشتم، ویدئو های تدریس رو در سایت بارگزاری میکردن و باید برای تسلط قبل از کلاس مطالعه میکردیم. خب اینکه ویدئو های آموزشی رو در اختیار داشتیم خوب بود اما اصلا جزوه ای که از روی اون تدریس میکردن، جزوه ی خوبی نبود و خیلی سطحِ پایین بود و پُر از اِشکال.
روی حضور غیاب حساس نبودن.
یک میان ترم داشتیم، یک پایان ترم
نمره دهی نسبتا خوب بود.
اما روی مرتب نوشتنِ امتحان حساس هستن و تصحیح نمیکنن اگر بدخط باشه یا پی دی اف نامرتب باشه.
اخلاق هم خاص🙂 البته مهربان

رهگشا گفته است:

یه کلمه سرویسی ، به معنای واقعی کلمه امیدوارم حضوری باهشون نداشته باشین ، طرف دکترای ریاضی از شهید بهشتی میگرفت سره سوالای این فکش افتاده بود

لطفا نظر خود را درباره استاد بیان نمایید